Futbols-Mourinho uzbrūk tiesnesim un VAR pēc tam, kad Roma zaudēja derbijā Lazio

Tas bija otrais portugāļu trenera zaudējums kopš Itālijas komandas vadīšanas vasarā, un Lazio vadībā bija no 10. minūtes līdz pēdējai svilpei. Tomēr Morinju nebija apmierināts ar iespējamo pieļauto pārkāpumu, kas tika gūts pēc Lazio otro vārtu guvuma, ko pēc 19 minūtēm guva bijušais Romas uzbrucējs Pedro, un uzskatīja, ka Lūkasam Leivam vajadzēja saņemt otro rezervāciju pēc tam, kad viņš bija redzējis Romas kapteini Lorenco Pellegrini noraidījumu pret Udinese. Ceturtdiena.

• Valsts:
  • Itālija

JoseMourinho vainoja tiesnesi un VAR par AS Roma sakāvi ar 3: 2 pret konkurentiemLazio A sērijā svētdien, sakot, ka viņa puse ir dominējošā, neskatoties uz rezultātu. Tas bija portugālis menedžera otrais zaudējums kopš pārņemšanas par itālieti pusē vasarā, unLazio vadīja no 10. minūtes līdz finālsvilpei.

Tomēr Mourinho bija neapmierināts par iespējamo pārkāpumu, kad tika gūti Lazio otrie vārti, kurus guva bijušais Roma wingerPedro pēc 19 minūtēm, un jutos LucasLeiva vajadzēja saņemt otro rezervāciju pēc Roma redzēšanas kapteinis LorencoPellegrini izsūtīts pretUdinese ceturtdien. Itālijas futbols ir daudz uzlabojies. Bet diemžēl tiesnesis un VAR nebija šajā fantastiskajā mačā, Mourinho, pareizajā līmenī pastāstīja DAZN.

Uz 2: 0 vārtiem varēja būt 1: 1, tiesnesis un VAR kļūdījās. Tas ir par daudz. Otrās dzeltenās krāsas trūkums Leivai ir arī svarīga. Tā bija līdzīga situācija kā Pellegrini , viņš saņēma sarkanu, bet šodien nekā nebija. Mēs bijām labākā komanda laukumā. Acīmredzot, kad ielaidāt trīs vārtus, kaut kas ir nogājis greizi, bet otrais un trešais bija pretuzbrukumi.

'Mēģinājām, dominējām. Mēs atdevām visu un ielikaLazio grūtībās.Roma , kuri A sērijā ir ceturtie , nākamreiz pretī Zorjai UEFA Konferences līgā, pirms uzņemot 'Empoli' līgā.

(Šo stāstu nav rediģējuši Top News darbinieki, un tas tiek automātiski ģenerēts no sindicētās plūsmas.)