Skotijas futbola komanda naktī ar izniekotām iespējām ar 1: 0 pārspēja Moldovu

Lyndon Dykes guva vārtus agri, bet Skotija sestdien Hampdenparkā Pasaules kausa izcīņas F grupas kvalifikācijas turnīrā zaudēja savas iespējas ar 1: 0 uzvaru pret zemo Moldovu. Uzvara pret grupas apakšējo malu un viens no pasaules rangā esošajiem 175. vietā vismaz pavērsa vilni pēc nedēļas 2: 2 izbraukumā sagrautās līderes Dānijas. Trīs punkti atstāja Skotiju trešajā vietā pēc tam, kad Izraēla ar 5-2 pieveica nākamo pretinieku Austriju.

Attēlu reprezentatīvo attēlu kredīts: Pixbay
  • Valsts:
  • Kanāda

Lyndon Dykes guva vārtus agri, betSkotija izniekoja savas izredzes 1: 0 uzvarot pret lowlyMoldova Pasaules kausa grupā F kvalifikācija Hampdenparkā sestdien. Dikess izrāvienu veica ar piesitienu pie aizmugures staba 14. minūtē pēc Natana Patersona sākotnējā metiena.

Nemarķēts Kirans Tērnijs tad nokavēja aukli no stūra 26. Endijs Robertsons trīs minūtes vēlāk raidīja pāri latiņai, un Raiens Kristijs izcēlās augstu, atlikušas trīs minūtes. Uzvara pret grupas apakšējo malu un viens no pasaules rangiem 175. vietā vismaz pavērsa vilni pēc zaudējuma ar 2: 0 izbraukumā līderiem nedēļas vidū.

Trīs punkti atstāja Skotiju trešais pēc Izraēlas beatAustrija , viņu nākamie pretinieki, 5-2.

(Šo stāstu nav rediģējuši Top News darbinieki, un tas tiek automātiski ģenerēts no sindicētās plūsmas.)