Futbola desmitnieks Barca, kuru Kadiss turēja kā De Džongs un Kūmens, redz sarkanu

Abas puses centās radīt iespējas blāvajā atklāšanas periodā, taču mačs pēc pārtraukuma atdzīvojās. 'Cadiz' uzbrucējs Alvaro Negredo dažas sekundes pēc restartēšanas piespieda Marku-Andrē ter Stegenu apstāties, pirms Barselonas 'Memphis Depay' neizdevās sazināties ar Luuk de Jong centrējumu ar vārtu starpību.

• Valsts:
  • Spānija

Barselonas klupšanas forma turpinājās, jo tika noturēta vilties 0-0LaLiga izdarīt atCadiz ceturtdien un beidza spēli ar 10 vīriem pēc Frenkie de Jong noraidīšanas. Abas puses centās radīt iespējas blāvajā atklāšanas periodā, taču mačs pēc pārtraukuma atdzīvojās.

'Cadiz' uzbrucējs Alvaro Negredo dažas sekundes pēc restartēšanas piespieda Marku-Andrē teru Stīgenu apstāties, pirms Barselonas 'Memphis Depay' neizdevās sazināties ar aLuuk de Jong šķērsot ar vārtu gapingu. Barkai viss gāja uz leju 65. minūtē, kad pussargsDe Jongs tika parādīta otrā dzeltenā kartīte četrās minūtēs, lai novērstu elpu.

Ronalda Kūmena komanda bija parādā Ter Stegenam, jo ​​viņš noliedza Salvi Sančesu viens pret vienu, bet Rubens Sobrino atvairīja atlēkušo bumbu. Depay palaida garām zelta izdevību uzvarēt to Barca apstāšanās laika ceturtajā minūtē, bet atvairīja savu metienu, unKoemans pēdējos brīžos tika izraidīts par domstarpībām.

Izloze atstāja Barca kopvērtējumā septītais ar deviņiem punktiem piecās spēlēs.Kadiza ir 14. vietā ar sešiem no sešiem.

(Šo stāstu nav rediģējuši Top News darbinieki, un tas tiek automātiski ģenerēts no sindicētās plūsmas.)